Hayırsever Menekşe Kankavi tarafından Rahmetli Annesi Hayrına bağış yapılan Akülü Sandalye
Vakfımıza Bağışçımız İşinsanı sayın Menekşe Kankavi tarafından Rahmetli Annesi Sevim Kankavi hayrına yaptığı Bağışla alınan 1 adet Akülü Tekerlekli Sandalye Bodrum, Milas, Bozalan Köyünde ikamet eden 51 yaşında %94 Engelli Raporu bulunan Kıymet Aydın’a iletilmesi için Köyün Muhtarı Dursun Kayıhan’a gönderilmiş ve Tekerlekli Sandalye Muhtar tarafından Hasta evine götürülerek kurulup teslim edilmiştir. Paylaşım tüm Bireylerden alınmıştır.
![1](/uploads/default/blog/24102023-1.jpg)
![2](/uploads/default/blog/24102023-2.jpg)
![3](/uploads/default/blog/24102023-3.jpg)