Yasal Açıklama

Kullanıcı, bu web sitesine erişerek, bu web sitesini ziyaret ederek ve / veya kullanarak, bu web sitesine yapılan tüm ziyaretler için geçerli olan hüküm ve koşulların kabul edildiğini kabul eder. Bu web sitesinde yer alan tüm bilgiler, hakların açıkça saklı tutulması altında sağlanır ve bu Yasal Beyan’da belirtilen hüküm ve koşulları kabul ettiğinize bağlıdır. 

Bu web sitesinin içeriğinden hiçbir hak elde edilemez. Özellikle, bu web sitesinde sağlanan bilgilerden veya bu web sitesinde bulunan köprüler aracılığıyla erişilen web sitelerinde sağlanan bilgilerden kaynaklanan veya bunlarla bağlantılı olarak ortaya çıkan sonuçlardan sorumlu tutulamaz.

Bu web sitesinde bulunan bilgiler, malzemeler ve grafikler önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir.

Bu web sitesi düzenli olarak güncellenmesine rağmen, bu web sitesinde mevcut olan bilgi, malzeme ve grafikler eksik, eski veya yanlış olabilir. Bu  belgedeki bilgilerle ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce lütfen doğrudan  0532 335 38 42 numaralı telefona danışabilirsiniz.

Bu web sitesinde yer alan tüm bilgi, malzeme veya grafikler, hakların açıkça saklı tutulması altında sağlanır ve bu siteden hiçbir hak elde edilemez.

İstatistiksel amaçlar için web trafiğini değerlendirmek, teknik tasarım özelliklerini belirlemek ve sistem performansını veya sorun alanlarını tanımlamak için kullanılan özet istatistikleri oluşturmak için yazılım programlarını kullanır.

Lütfen bu web sitesindeki üçüncü taraf sitelerine olan bağlantıların yalnızca size kolaylık olması açısından veya bağlı kuruluşlarının kontrolü altında olmadığını unutmayın.