Bağışçımız Funda Dereli tarafından Babası Hayrına yapılan Ayni Bağışla alınan 2 Aküsüz Tekerlekli Sandalye
Vakfımıza Bağışçımız Funda Dereli tarafından Babası Hayrına yapılan Ayni Bağışla alınan 2 adet Aküsüz Tekerlekli Sandalye, Beykoz Engelliler Derneğine bağlı Beykoz İstanbul’da ikamet etmekte olan Ortopedik %98 Engelli 59 yaşındaki Cemal Seven ve Spastik Serebral Palsi Hastası %90 Engelli 36 yaşındaki Caner Özdemir’e Sandalyeleri Vakıf Başkanımız Atilla Kaplakarslan ve Beykoz Engelliler Derneği Hasan Polat tarafından teslim edilmiştir. Paylaşım tüm Bireylerden alınmıştır
![1](/uploads/default/blog/07032024-1.jpg)
![1](/uploads/default/blog/07032024-2.jpg)
![1](/uploads/default/blog/07032024-3.jpg)